جشنواره قرآن و عترت

اختتامیه هشتمین جشنواره قرآن و عترت دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی

با همکاری ستاد برگزاری جشنواره های قرآنی و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به برگزیدگان هشتمین جشنواره قرآن و عترت جوایزی اهدا شد.

با همکاری ستاد برگزاری جشنواره های قرآنی و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان، باحضور دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان و حاج آقا هدایتی نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری با اهدا جوایزی به برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.
نتایج برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر می‌باشد:

رتبه های برتر مسابقات بخش شفاهی:
رشته قرائت تحقیق اساتید:
آقای دکتر سلیمان حسین پور رتبه برتر
قرائت ترتیل اساتید:
آقای دکتر مصطفی اویسی رتبه برتر
روخوانی و روانخوانی اساتید:
آقای دکتر احمد حیدری رتبه برتر
قرائت تحقیق خواهران دانشجو:
خانم خدیجه محمدی پشویی رتبه اول
قرائت تحقیق فرزندان کارکنان:
خانم ریحانه ساسانی رتبه اول
قرائت ترتیل برادران:
آقای یوسف ساسانی رتبه اول
قرائت ترتیل خواهران دانشجو:
خانم سیده راضیه هاشمی رتبه اول
خانم فاطمه طاهرمنش رتبه دوم
خانم مرضیه علیخانی رتبه سوم
رشته قرائت ترتیل کارکنان (خواهران):
خانم مائده فرشتیان رتبه اول
خانم هاجر آقایی پور رتبه دوم
خانم فاطمه سخایی رتبه سوم
رشته قرائت ترتیل فرزندان کارکنان (خواهران):
خانم نازنین زهرا باقری رتبه اول
خانم رضوانه ساسانی رتبه دوم
خانم سارا خدائیان رتبه سوم
شایسته تقدیر:
خانم ستایش خدائیان
خانم فاطمه زهرا ده مرده
خانم تسنیم حسین پور

اذان:
آقای شهریار آزادبخت رتبه اول

رشته قرائت ترتیل فرزندان کارکنان:
آقای امیرحسین معالی رتبه اول
آقای محمدطه سخایی رتبه دوم
آقای محمد مهدی راشدی رتبه سوم
شایسته تقدیر:
آقای محمدصدرا سخایی
آقای محمدامین ده مرده
آقای محمدحسین راشدی
رشته اذان فرزندان کارکنان:
آقای محمدامین موسی زاده رتبه اول

حفظ خواهران دانشجو:
خانم سیده زینب حسینی رتبه اول
خانم سمیه طاهری رتبه دوم
خانم ندا داستان پور رتبه سوم

رتبه های برتر مسابقات بخش های کتبی،ادبی،هنری و
پژوهشی:

رشته تفسیر قرآن:
خانم مرضیه علیخانی رتبه اول
خانم نگین آرمند رتبه دوم
خانم سیده معصومه ناصرالدین رتبه سوم

رشته نهج البلاغه:
آقای مصطفی علی شیری رتبه اول
آقای محمدصادق رهبانی رتبه دوم
آقای محسن حسین زاده رتبه سوم
رشته مقاله نویسی :
آقای محمدصادق رهبانی رتبه اول
رشته خوشنویسی بزرگسالان:
خانم محدثه کرملی رتبه اول
رشته خوشنویسی خردسالان:
محمدسینا خندان شایسته تقدیر
رشته نقاشی بزرگسالان:
خانم سمیه عیوضی رتبه اول
رشته نقاشی خردسالان:
خانم سما خندان رتبه اول
خانم عارفه وطن خواه رتبه دوم
خانم فاطمه زهرا ده مرده رتبه سوم

شایسته تقدیر:
خانم نشاط نعمت اللهی
خانم پرنیان ناصری
خانم ریحانه ساسانی
خانم سارا خدائیان
خانم نیکی نعمت اللهی
آندیا محمدزاده شیرازی
اهورا محمدزاده شیرازی

رسانه و فضای مجازی:
رشته عکس نوشته:
خانم مرضیه مومنی تبار رتبه اول
رشته کلیپ:
خانم مهدیه هاشم زاده شایسته تقدیر

https://t.me/Utcanstudent1
☑️معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *